Протоколи громадської ради

Оновлено 27.03.2017

Протокол установчих зборів (17.03.2017)

 

ПРОТОКОЛИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ (2015-2016 РОКИ)

Протокол установчих зборів (19.02.2015)

Протокол першого засідання (13.03.2015)

Протокол другого засідання (06.04.2015)

Протокол третього засідання (19.05.2015)

Протокол зустрічі членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, інших зацікавлених осіб з представниками регіонального офісу реформ з питань проведення в області реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади (05.06.2015)

Протокол засідання «круглого столу» на тему: «Шляхи приведення тарифів для населення у відповідність до доходів громадян» (17.06.2015)

Протокол громадських слухань на тему: «Шляхи подолання невідповідності тарифної політики платоспроможності населення та соціальним стандартам» (09.07.2015)

Протокол четвертого засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (15.09.2015)

Протокол п'ятого засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (22.09.2015)

Протокол шостого засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (28.01.2016)

Протокол сьомого засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (06.06.2016)

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

31 березня 2017 року о 15:00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (к. 49, 4 поверх) відбудеться перше засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

 

ГРОМАДСЬКА РАДА ОТРИМАЛА НОВЕ ДИХАННЯ

Оновлений склад громадської ради при облдержадміністрації сформовано під час проведення установчих зборів

«Діяльність громадської ради – це врахування думки і голосу громадськості під час прийняття управлінських рішень в органах влади, – повідомив керівник апарату облдержадміністрації  Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Участь у роботі громадської ради здійснюється на добровільних громадських засадах. Термін повноважень громадської ради – два роки. І ось сьогодні ми обираємо новий склад громадської ради».

«СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ»

 

На засіданні громадської ради при облдержадміністрації влада та громадськість розглянули проблеми та перспективи впровадження децентралізації на Сумщині

«Ми маємо на сьогодні в області 14 об’єднаних територіальних громад, які вже розпочали свою діяльність. І ще в чотирьох ОТГ вибори пройдуть 30 квітня, – доповів громадськості перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО. – Також в багатьох районах області триває активна робота щодо об’єднання».

Оголошення

Шановні члени громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

10 лютого 2017 року о 14:00 в малому (синьому) залі Будинку рад відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, де буде розглянуто питання «Створення об’єднаних територіальних громад – здобутки, проблемні питання та шляхи їх вирішення». 

Початок реєстрації учасників заходу з 13:30.

ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Строк повноважень членів дорадчого органу становитиме два роки

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та згідно з чинним законодавством не може становити більш як 35 осіб.

ЯКІСТЬ ВОДИ – ЗОНА СПІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

За участю членів президії громадської ради при облдержадміністрації проведено «круглий стіл» на тему «Водне господарство Сумщини в небезпеці»

Присутні висловили занепокоєння станом водного господарства області, зокрема, наявністю великої кількості відкритих свердловин, через які шкідливі речовини потрапляють до підземних вод, забрудненням прибережних смуг та видобутком піску підприємствами без належних дозволів.

Оголошення

Шановні члени громадської ради

при Сумській обласній державній адміністрації! 

26 жовтня 2016 року о 16:00 в малому (синьому) залі Будинку рад (м. Суми, пл. Незалежності, 2) відбудеться зустріч з громадськістю щодо принципів формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання; порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та заходи з енергозбереження.

ГРОМАДСЬКІСТЬ ТА ВЛАДА НАПРАЦЮВАЛИ СПІЛЬНІ ДІЇ

Про це йшлося під час зустрічі очільника Сумщини Миколи КЛОЧКА із членами президії громадської ради при облдержадміністрації

Громадськість озвучила перед головою облдержадміністрації питання, що найбільше хвилюють жителів області. Великий блок проблем стосувався напрямків оздоровлення довкілля Сумщини, знешкодження залишків пестицидів, томпонування та герметизації артезіанських свердловин, що не мають балансоутримувача, порятунок малих річок Сумщини та утилізації відходів.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

25 липня 2016 року о 15:00 в к. 49 (4 поверх обласної державної адміністрації) відбудеться засідання «круглого столу» з розгляду проекту Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016 – 2020 роки.

ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

Громадська рада при облдержадміністрації обговорила питання боротьби з корупцією та профілактики корупційних проявів у Сумській області

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО поінформував присутніх щодо діяльності облдержадміністрації з питань запобігання та протидії корупції, декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру працівниками місцевих органів виконавчої влади, співпраці зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції.

Оголошення

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2016 № 21-ОД «Про орієнтовний план проведення Сумською обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році», відповідно до плану роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації 06 червня 2016 року о 16:00 в малому (синьому) залі Будинку рад відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації

ВИМІРЮВАЛИ РІВЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА МІЖ НАЙМАНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ТА РОБОТОДАВЦЯМИ

Дискусія з цього питання відбулася під час засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог – реалії та перспективи»

Представники громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, профспілок, керівники організацій роботодавців 30.03.2016 в ході засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог – реалії та перспективи» обговорили рівень соціального партнерства на підприємствах, в установах та організаціях між найманими працівниками та роботодавцями.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2016 № 21-ОД «Про орієнтовний план проведення Сумською обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2016 році» 30 березня 2016 року о 14.00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (к. 32, ІІІ поверх) відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог – реалії та перспективи» за участю представників Сумської обласної державної адміністрації, громадських організацій, профспілок, роботодавців.

ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ УРЯДОВИХ ПРОГРАМ

26 лютого з метою підготовки пропозицій щодо реалізації у 2016-2018 роках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Сумській обласній державній адміністрації проведено засідання «круглого столу»

За участю членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації та експертів розглянуто питання «Реалізація Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»: підсумки та перспективи у 2016-2018 роках».

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні члени громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, інші представники інститутів громадянського суспільства!

26 лютого 2016 року о 14 годині у залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (к. 49, 4 поверх) відбудеться засідання в форматі «круглого столу» на тему: «Реалізація Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»: підсумки та перспективи у 2016 – 2018 роках».

ЗРОБЛЕНО НА СУМЩИНІ

Учасники «круглого столу» щодо захисту місцевого товаровиробника, що проходив в облдержадміністрації за ініціативи громадської ради, випрацьовували механізми пропагування продукції, виробленої у Сумській області

Аналізуючи результати дії попередньої програми з підтримки місцевого товаровиробника, присутні прийшли до думки, що наступні кроки в цьому напрямку повинні відображати не лише побажання і лозунги, а головне – закласти дієві механізми для створення мотивації товаровиробників та формування споживацького патріотизму.

ПРАВООХОРОНЦІ ЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

У ході засідання громадської ради при облдержадміністрації йшлося про резонансні кримінальні справи та роботу правоохоронних органів області

Таку зустріч ініціювали правозахисні організації Сумщини і підготували ряд запитань, на які б хотіли почути компетентні відповіді від органів прокуратури, управління СБУ та Національної поліції, зокрема розслідування справ проти майданівців, вибухи в партійних офісах, підпали авто активістів, пограбування тощо.

Громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації розглянула питання забезпечення гідних умов праці

 

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю в Сумській обласній державній адміністрації за ініціативи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації проведено засідання «круглого столу» на тему: «Гідні умови праці: взаємовідносини працівників, роботодавців та влади в сучасних умовах»

У заході взяли участь члени громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, представники профспілкових організацій області, організацій роботодавців, органів виконавчої влади, що опікуються питаннями дотримання законодавства з питань праці, органів місцевого самоврядування.

ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ СУМЩИНИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ЗАДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

Актуальні проблеми водного господарства області та шляхи їх вирішення стали темою обговорення і дискусій учасників «круглого столу» у стінах облдержадміністрації

«Забруднення води є однією з актуальних екологічних проблем сьогодення, яка стосується не лише нашої області, а й країни в цілому. Відповідальне ставлення до водних ресурсів, контроль за якістю питної води, впровадження сучасних методів її очистки – основні напрямки для спільної роботи як органів влади, бізнесу, комунальних установ, так і громадськості», – наголосив керівник апарату облдержадміністрації Олег СУХОНОС.

Обрано президію громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації

22.09.2015 відбулось засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, на якому було розглянуто організаційні питання її діяльності

Зокрема, затверджено перелік комісій громадської ради, склад робочого органу громадської ради – президії, що буде працювати у період між її засіданнями. Загалом до складу президії увійшли 29 активних представників інститутів громадянського суспільства.

Відбулось чергове засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (15.09.2015)

Було заплановано розглянути питання стану охорони здоров’я, обрання робочого органу громадської ради – президії, а також пропозиції щодо регламенту громадської ради та внесення змін до її положення

На засіданні громадської ради були присутні заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО, заступник Сумського міського голови Степан ПАК, депутати Сумської обласної ради, керівники медичних закладів міста Суми та інші зацікавлені особи.

Громадська рада продовжила обговорення шляхів зниження тарифів на житлово-комунальні послуги та підвищення платоспроможності населення

9 липня 2015 року в Сумській обласній державній адміністрації проведено громадські слухання на тему: «Шляхи подолання невідповідності тарифної політики платоспроможності населення та соціальним стандартам».

За ініціативи громадської ради 17.06.2015 на засіданні «круглого столу» обговорили шляхи приведення тарифів для населення у відповідність до доходів громадян

  «Серед мешканців нашої області практично немає людей, яких би не торкалось болюче питання підвищення тарифів. У цих умовах громадська рада не може стояти осторонь найгостріших питань, які хвилюють населення,» - наголосив голова громадської ради Володимир МИХАЙЛОВСЬКИЙ.